Sponsor Scouting Dannenburcht via Sponsorkliks!

Vanaf nu is het voor iedereen die Dannenburcht een warm hart toedraagt mogelijk om Dannenburcht GRATIS te sponsoren. Ga de volgende keer dat u iets online wilt kopen eerst naar onze website, of klik direct op deze Sponsorkliks banner rechts boven in de hoek bij alle pagina (behalve de homepage). Door op deze banner te klikken verschijnt een overzicht van tientallen webwinkels, waaronder Bol.com, Wehkamp en Zalando. Elke aankoop bij een van deze bedrijven levert Scouting Dannenburcht een commissie op terwijl u zelf dezelfde prijs betaalt, het kost U dus niets extra.

Doe hetzelfde als u uit eten gaat of een pizza wilt laten bezorgen. Via Scouting Dannenburcht kunt u terecht bij 4500 restaurants waarbij elke bestelling of reservering geld oplevert. Zo is sponsoren niet alleen heel gemakkelijk maar nog lekker ook!