Scouting Dannenburcht doet mee met de Clubkascampagne! Wordt lid van de Rabobank.

Scouting Dannenburcht doet dit jaar weer mee aan de Clubkascampagne, georganiseerd door de Rabobank Oost Betuwe. Tussen 16 en 30 maart kunnen leden van Rabobank hun stemmen uitbrengen. Wordt voor 1 maart nog lid om mee te kunnen doen!

Dit jaar viert Scouting Dannenburcht haar 80 jarig bestaan. Dat beloofd een feestelijk jaar te worden. Al 80 jaar zorgt Scouting Dannenburcht ervoor dat jeugd van Huissen vermaakt wordt met scoutingactiviteiten. Ook zet Scouting Dannenburcht zich in voor de gemeenschap. Wordt voor 1 maart lid van Rabobank Oost Betuwe en Stem dus op deze prachtige jeugdvereniging!

header_rcc

Jaarlijks stelt Rabobank Oost Betuwe € 75.000 beschikbaar om te verdelen onder de 227 deelnemende verenigingen. Hoe meer stemmen, des te hoger de opbrengst.
Scouting Dannenburcht wil met de opbrengst het clubgebouw isoleren zodat er zuiniger gestookt kan worden en er meer ruimte is voor activiteiten. Daarnaast past duurzaamheid erg goed bij Scouting.

Bezoek ook eens onze website www.scoutingdannenburcht.nl. Deel dit bericht met al je vrienden! Help ons aan zoveel mogelijk stemmen tussen 16 en 30 maart.rcc-2016-op-wit-met-icons