Clubkascampagne: Scouting Dannenburcht gaat naar duurzaam, stem op ons!

Van 16 maart tot 30 maart mag u als lid van Rabobank Oost Betuwe stemmen voor de clubkascampagne. Scouting Dannenburcht doet mee, omdat zij op duurzaam wil gaan. Help ons en breng 2 stemmen uit op ons.

Scouting Dannenburcht is al 80 jaar een begrip in Huissen. Dit jaar vieren ons jubileum. We zorgen als jaren voor leuke jeugdactiviteiten. Scouting Dannenburcht wil haar gebouw verduurzamen, door het energieverbruik te verminderen. We willen het gebouw isoleren, zodat we de energiekosten meer kunnen gebruiken voor leuke activiteiten. Het komend jaar zullen we daarvoor de nodige financieringen inzamelen. De Clubkascampagne kan hierbij helpen. Stem dus op ons en help ons verduurzamen. Stemmen kan via: www.rabobank.nl/oostbetuwe.

Wilt u meer weten over Scouting Dannenburcht? Surf naar www.scoutingdannenburcht.nl of volg onze Facebookpagina. Wij danken u voor uw steun!

header_rcc