Alternatief voor kerstverloting, help mee!

Zoals jullie wellicht weten is er dit jaar geen kerstverloting van Scouting Dannenburcht, vanwege de Coronacrisis. Daardoor lopen wij een flink deel van onze jaarlijkse inkomsten mis, en hebben wij een gat in onze begroting. We zijn daarom een crowdfunding-campagne gestart. Via deze link kunt u een donatie aan ons doen:

https://www.gofundme.com/f/alternatief-voor-kerstverloting

GoFundMe vraagt bij elke donatie om een fooi. Dit is niet verplicht. Via de optie ‘Ander’, kunt u dit bedrag op nul euro zetten. Het is ook mogelijk om anoniem te doneren. Uw naam is dan niet zichtbaar op de site.

We hopen natuurlijk dat onze actie zoveel mogelijk mensen bereikt. Deel deze link daarom met familie en vrienden.

Alvast heel erg bedankt!

Met vriendelijke groeten,

Scouting Dannenburcht